قوانین، شرایط و ضوابط کلی سایت و فروشگاه پناه نت

 

 

قوانین و شرایط عمومی

  1. این سایت تابع قوانین، شرایط و ضوابط نظام جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.

  2. استفاده از سایت و خدمات آن توسط کاربر، به معنی پذیرش قوانین و مقررات تعیین شده می باشد.

  3. مسئولیت نوع استفاده از تجهیزات فروخته شده تماماً به عهده خریدار میباشد و مجموعه ما در صورت اطلاع از هرگونه سواستفاده مراتب را به مراجع ذیصلاح اطلاع خواهد داد.

 

ضمانت و گارانتی

  1. کلیه ی اجناس و کالا های موجود در فروشگاه، دارای گارانتی یک ساله می باشند.

  2. شرکت پناه نت، اصالت و کیفیت تمامی کالا های خود را تایید و تضمین می کند.

 

سفارش و ارسال کالا

  1. کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود و یا در صورت ثبت و ارسال، عواقب ناشی از آن بر عهده ی خریدار می باشد.

  2. ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی از سوی کاربر است.

  3. کلیه کالاهای خریداری شده در صورت تسویه حساب کامل قابل تحویل میباشد، چه کالاهایی که آنلاین پرداخت شده اند چه کالاهایی که در محل پرداخت می شوند.

  4. کلیه کالاها قبل از خروج از محل شرکت به صورت کامل بررسی فیزیکی می شوند و تحویل میگردند. قبل از تحویل کالا از همکاران ما، از سلامت کامل فیزیکی و بسته بندی اطمینان حاصل کنید.

  5. دریافت کالا توسط مشتری، به معنای تایید سلامت و صحت کالای مربوطه می باشد.

 

حفظ حریم شخصی و خصوصی

پناه نت به اطلاعات شخصی و خصوصی کاربران خود احترام گذاشته و از آن ها محافظت می کند.

پناه نت خود را موظف می داند تا در حد امکان، حریم شخصی کاربران را محفوظ بدارد و بر این اساس برای هر چه بهتر شدن و امن تر شدن استفاده ی شما، اقدام نماید.

 

ارتباط با کاربران

سایت www.panahnet.com و اطلاعات موجود در بخش تماس با ما، تنها راه های ارتباطی و برقراری تماس میباشد.

همچنین، پناه نت تنها از طریق آدرس ایمیل درج شده در بخش مذکور، اقدام به برقراری ارتباط با کاربران و مشتریان می نماید.

 

مالکیت پناه نت

کلیه حقوق مادی، معنوی و محتوایی سایت متعلق به “شرکت بین المللی پشتیبان شبکه پناه” میباشد و هرگونه کپی برداری بدون اجازه رسمی خلاف قانون و اخلاق میباشد.